Kontakt

Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

ul. T. Kościuszki 15B,
63-200 Jarocin

Fax (62) 720 90 94, (62) 740 02 95
jfpk@jarocin.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

JFPK na Facebooku

Nr rachunków bankowych:
BZ WBK S.A. Oddział Jarocin 61 1090 1131 0000 0001 0268 7712
Bank Spółdzielczy w Jarocinie 72 8427 0009 0019 7540 2000 0001

NIP 6172084457
REGON: 251618910
KRS: 0000208474

Robert Cieślak
Prezes Zarządu
cieslak@jfpk.jarocin.com.pl
(62) 747 63 53
Kom.: 600 269 623

Dział Zamówień Publicznych:

Edyta Szymczak
Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
szymczak@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 740 02 95

Magdalena Kaniewska
Specjalista ds. zamówień publicznych
kaniewska@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 740 02 95

Dział Poręczeń:

Karolina Bierła
Specjalista ds. Poręczeń
bierla@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 747 91 02

Patrycja Porzuckowiak
Młodszy specjalista ds. poręczeń i pozyskiwania środków unijnych
porzuckowiak@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 747 91 02

Dział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych:

Beata Urbanowicz
Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
urbanowicz@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 747 91 02

Jarosław Raś
Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
ras@jfpk.jarocin.com.pl
Tel.: (62) 747 91 02

Dział Inwestycji:

Sebastian Walczak
Dyrektor działu ds. inwestycji
walczak@jfpk.jarocin.com.pl
Tel. (62) 740 02 95
Kom.: 503 972 619

Magdalena Stawicka
Specjalista ds. inwestycji
stawicka@jfpk.jarocin.com.pl
Tel. (62) 740 02 95
Kom.: 519 051 511

Małgorzata Midor-Maciejak
Specjalista ds. inwestycji
maciejak@jfpk.jarocin.com.pl
Tel. (62) 740 02 95

Dział Rewitalizacji

Marzena Jeleniewska-Jankowska
Specjalista ds. rewitalizacji - kierownik zespołu
jeleniewska@jfpk.jarocin.com.pl
Kom.: 516 168 953

Anita Szymańska
Specjalista ds. rewitalizacji
szymanska@jfpk.jarocin.com.pl
Kom.: 516 168 953

Tomasz Ratajczak
Specjalista ds. rewitalizacji
ratajczak@jfpk.jarocin.com.pl
Kom.: 516 168 953

Dział promocji i marketingu:

Mateusz Rzepczyk
Specjalista ds. promocji i marketingu
rzepczyk@jfpk.jarocin.com.pl
Kom.: 570 023 597

Dział kancelaryjny:

Lidia Matuszak
Specjalista ds. kancelaryjnych
matuszak@jfpk.jarocin.com.pl
Tel. (62) 740 02 95

Zespół Informatyków:

Jarosław Pawełczyk
Kierownik ds.informatycznych
informatyk@jfpk.jarocin.com.pl
Kom.: 519 320 256

Sławomir Siliński
Specjalista ds.informatycznych

Ireneusz Grześkowiak
Specjalista ds.informatycznych

Michał Jasik
Specjalista ds.informatycznych