OGŁOSZENIE O PRACE

29.08.2017 r.

Pracownik ds. Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Jarocin
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie
i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych oraz zamówień poniżej równowartości kwoty 30 tysięcy euro.

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji w sprawie wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;

  • Samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego od chwili wszczęcia postępowania do zawarcia umowy;

  • Udział w pracach komisji przetargowych,

  • Obsługa zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy Pzp;

  • Opracowanie i archiwizacja dokumentacji prowadzonych postępowań;

  • Sporządzanie sprawozdań i zestawień z zakresu prowadzonych postępowań.

  • Udział w pracach Komisji Rewizyjnej w zakresie prowadzonych postępowań.

  • Prowadzenie rejestru zamówień publicznych;

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność korzystania z narzędzi informatycznych typu Lex;

  • Praktyczna znajomość MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność.

  • Obywatelstwo polskie

  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, prawo lub studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych,

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych
    z udzielaniem zamówień publicznych.

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,

  • życiorys (CV) z dokładnym opisem pracy zawodowej,

  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy (jeżeli takie są),

  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

  • oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JFPK Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zakopertowane oferty pracy prosimy nadsyłać do dnia 30 września br. na adres: Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. ul. T. Kościuszki 15 B, 63-200 Jarocin z dopiskiem ,,Oferta pracy”